Beko

 

Dünyanın önde gelen beyaz eşya üreticilerinden biri olan Beko, ülkemizin uluslar arası alanda ki gurur kaynaklarından biri olarak her geçen gün daha da büyüyen bir gelişim trendine sahiptir. Üretim üssü ülkemizde olan Beko, beyaz eşya teknolojilerindeki üstün duruşuyla, her yeni seri üretiminde daha konforlu, enerji verimliliği arttırılmış, yüksek oranda çevreye duyarlı yeni nesil akıllı cihazlarla tüketiciyle buluşmaktadır.

Özel bir araştırma geliştirme laboratuarı ile özgün bir teknolojiye sahip olan Beko, tüm dünyanın en önemli beyaz eşya üreticilerinden biridir. Ülkemizde de yoğun olarak tercih edilen markalardan biri olan Beko, tüketiciye sağladığı yüksek standartlı akıllı cihazlarla, yaşam standartları üzerinde olumlu etkiler yaratmaktadır.

Güzide şehrimiz İstanbul’un Anadolu yakasının tümüne sunabildiğimiz Beko beyaz eşya ürünleri teknik servis bakım ve onarım hizmetlerimizi, 17 uzun hizmet yılı boyunca başarıyla sürdüren firmamız, bu uzun hizmet süresi boyunca geniş ve paha biçilemez tecrübe ve bilgi birikimi sahibi olmuştur.

Deneyimlerini ve birikimlerini önü alınamaz hızda değişmekte ve gelişmekte olan dünyamızın tüm gelişmeleri ile sentezleyerek oluşturduğu yeni nesil bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan kuruluşumuz, sektörümüzün en önemli eksiği olarak ortaya çıkan yetersiz bilgi ile verilen hizmetlerin önüne geçebilmek için, teknolojik ve kavramsal tüm gelişmelerle ilgili olarak çeşitli eğitim organizasyonları aracılığı ile tüm birimlerinde çalışan personelini alansal eğitimlere tabii tutmaktadır. Periyodik aralıklarla yapılmakta olan bu eğitim çalışmaları sonucu Beko’ nun tüm yeni teknolojisi ile ilgili yüksek bir birikim elde etmiş olan teknik kadrolarımızla, İstanbul sakinlerine en nitelikli teknik servis hizmetlerini sunabilmekteyiz.

Tüketiciyi önemseyerek tüm taleplerini ön planda tuttuğumuz bir hizmet yaklaşımı ile yüksek standartlardaki Beko beyaz eşya ürünleri teknik servisi hizmetlerimiz, yenilikçi bir anlayışla sürekli olarak geliştirilmeye devam etmektedir. Bir dünya devi olan Beko’  nun ilke ve prensiplerinin takipçisi olarak sorumluluklarının bilincindeki tüm organizasyonumuz, en süratli hizmet sunumunu en kaliteli ve en ekonomik koşullar altında gerçekleştirmektedir.

0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimizi kullanarak, yirmi dört saat boyunca bıraktığınız hizmet talepleri, en kısa sürede cevaplandırılarak, oluşan sorununuza çözüm üretilebilmektedir.


 

Arçelik servisi - Vestel servisi - Profilo servisi - Beko Servisi - Regal Servisi - Bosch servisi - Siemens Servisi


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR