Ariston

 

Dünyanın beyaz eşya ve kombi teknolojileri üreticilerinin en büyüklerinden biri olan teknoloji devi İtalya’ da sektörün önde gelen markası durumundaki Ariston, yüksek ve gelişmiş teknolojisi ile uluslar arası alanda faaliyet gösteren dünya devi durumundaki bir markadır.  Tüm Ariston ürünlerinde ki yüksek ve ileri teknoloji, rakiplerine göre tamamen farklı ve kendisine özel bir teknolojiye sahiptir.

17 yılı geride bıraktığımız uzun bir hizmet süresi boyunca Ariston beyaz eşya ve kombilerinin teknik servisi bakım ve onarım hizmetlerini, İstanbul’ un tüm Anadolu bölgesindeki Ariston kullanıcılarına ulaştırmakta olan firmamız, Ariston’ un kendisine özel teknolojisi ile ilgili geniş bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Sahip olduğu bu üstün birikimini, çağımızın tüm yeni gelişmeleriyle destekleyerek oluşturduğu hizmet yaklaşımıyla, üst boyutta tüketici memnuniyeti hedeflemekte olan kuruluşumuz, bu yüksek standartlara sahip hizmet yaklaşımı ile sektörün birçok ilklerine imza atmaktadır.

Ariston buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak kısacası tüm beyaz eşya ürünleri ile kombi ve ısınma teknolojileri ile ilgili oluşabilecek her türlü sorununuza, firmamızın alanlarında uzman tüm birimleri ile en kısa sürelerde ulaştırdığımız teknik servis desteğimize, 0 (216) 443 79 25, 0 (541) 350 90 45 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezimize yirmi dört saat boyunca iletilen hizmet talepleri yine yirmi dört saat olmak üzere en kısa süreler içerisinde, mobil teknik servis ünitelerimiz tarafından cevaplandırılabilmektedir. Mobil teknik servis ünitelerimiz, uzman teknik servis personellerimiz ve ileri teknolojik donanımlarla yapılandırılmış olup, oluşabilecek her türlü arızaya yerinde müdahale edebilecek yetenektedir.

Bir Dünya Devi olan Ariston markalı tüm ürünleriniz için teknik servis talebinde bulunabileceğiniz firmamız, çağımızın farklılaşmış yaşamına özgü olarak geliştirdiği hizmet anlayışıyla sorunlarınızın kısa süre içerisinde nitelikli olarak giderilmesini sağlayacaktır.

Ariston beyaz eşya ürünleri ve ısıtma teknolojileri ile ilgili olarak oluşabilecek her türlü sorun için ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz tarafından alınan hizmet talepleri, dakikaları içeren süreler içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından değerlendirilerek, konumunuza en yakın mobil teknik servis ünitelerimize aktarılmaktadır.

Sorun ile ilgili detaylı bilgiyi alan mobil ünitelerimiz, adresinize kısa süre sonra yapacağı ziyaret ile arıza tespitini gerçekleştirerek, sizlere gereken bilgiyi verecektir. Müşteri onayını takip eden süreçte arızanın kısa sürede giderilmesini sağlayan teknik servis personellerimiz çok kısa süreler içerisinde arızalardan kaynaklı külfetli durumların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.


 

Kombi Servisi - Kombi Servisleri - Eca Servisi  -  Arçelik Servisi - Vestel Servisi - Demirdöküm Servisi - Bosch Servisi - Buderus servisi - Profilo Servisi - Regal Servisi - Baymak Servisi - Alarko Kombi Servisi - Ferrori Servisi - Profilo Servisi - Vaillant Servisi - Ariston Servisi - Siemens Servisi - Immergas Servisi - Protherm Sevisi - Kombi Servisi - Kombi ServisleriAltus Servisi - Ariston Servisi


© 2024 - Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi sitemap HER HAKKIMIZ SAKLIDIR